ویدیوهای آموزشی ساخت ابشار و آبنما

ویدیو آموزشی ساخت گلدان بزرگ سیمانی به همراه آبشار

یک خلاقیت عالی از پارچه و سیمان

ویدیو آموزشی ساخت گلدان بزرگ سیمانی به همراه آبشار

گلدان

در این ویدیوی آموزشی ساخت گلدان بزرگ سیمانی به همراه آبشار با پارچه و سیمان را آموزش میدهیم و یاد میگیریم چطور با وسایل ساده و دورریختنی یک گلدان به همراه ابشار زیبا ایجاد کنیم.

مدل آکواریوم با ابعاد کوچک و بزرگ

گلدان

 

آکواریوم ها در ابعاد مختلف کوچک و متوسط و بزرگ موجود می باشند همچنین برای تزیین آن ها ایده های خلاقانه و کاربردی زیادی وجود دارد که شما می توانید با توجه به میزان بودجه و سلیقه شخصی تان آکواریومی زیبا و بی نظیر را برای قسمت های مختلف منزل تان انتخاب کنید.

طرح های آکواریوم برای قسمت های مختلف منزل

گلدان

برای آماده سازی ساخت شما نیازمند به سقف و نور و گرم کننده و فیلتر و شن و تصفیه آب و تور و وسایل تزیینی و تجهیزات تمیز کننده می باشید همچنین برای ماهی هایی که خریداری می کنید باید غذایی مناسب را تهیه نمایید از این رو بهتر بعد از انتخاب طرح و ابعاد این وسیله تزیینی ، وسایل مورد نیازی که ذکر شد را تهیه نمایید.

گلدان

 

بعد از تهیه وسایل مورد نیاز می توانید به تزیین گلخانه ترکیبی با آکواریوم بپردازید که برای تزیین ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید به کمک گیاهان مصنوعی و پل و قلعه تزیینی و مرجان دکوری و کلبه و صخره های معلق و کشتی و چرخ نئون حباب ساز و چمن مصنوعی و … فضای داخلی آکواریوم را تزیین نمایید.

ویدیو آموزشی ساخت گلدان بزرگ سیمانی به همراه آبشار

امتیاز کاربران: 4.63 ( 2 رای)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا