ویدیوهای آموزشی ساخت ابشار و آبنما

آموزش ویدیو ساخت گلخانه ترکیبی با آکواریوم

گلخانه ترکیبی با آکواریوم زیبا

آموزش ویدیو ساخت گلخانه ترکیبی با آکواریوم

گلخانه

در زمستان، سبزیجات در هوای فوق العاده سرد نمی توانند به خوبی رشد کنند. بنابراین ما یک گلخانه ترکیبی با آکواریوم را با بودجه کوچک انجام می دهیم. اکنون می‌توانیم در پرورش سبزیجات ارگانیک و پرورش ماهی برای خانواده‌مان فعال باشیم. و بدون نگرانی در مورد ایمنی غذا از وعده های غذایی تازه لذت ببرید.

مدل آکواریوم با ابعاد کوچک و بزرگ

گلخانه

 

آکواریوم ها در ابعاد مختلف کوچک و متوسط و بزرگ موجود می باشند همچنین برای تزیین آن ها ایده های خلاقانه و کاربردی زیادی وجود دارد که شما می توانید با توجه به میزان بودجه و سلیقه شخصی تان آکواریومی زیبا و بی نظیر را برای قسمت های مختلف منزل تان انتخاب کنید.

طرح های آکواریوم برای قسمت های مختلف منزل

گلخانه

برای آماده سازی یک ساخت آبنما با نور LED زیبا شما نیازمند به سقف و نور و گرم کننده و فیلتر و شن و تصفیه آب و تور و وسایل تزیینی و تجهیزات تمیز کننده می باشید همچنین برای ماهی هایی که خریداری می کنید باید غذایی مناسب را تهیه نمایید از این رو بهتر بعد از انتخاب طرح و ابعاد این وسیله تزیینی ، وسایل مورد نیازی که ذکر شد را تهیه نمایید.

گلخانه

 

بعد از تهیه وسایل مورد نیاز می توانید به تزیین گلخانه ترکیبی با آکواریوم بپردازید که برای تزیین ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید به کمک گیاهان مصنوعی و پل و قلعه تزیینی و مرجان دکوری و کلبه و صخره های معلق و کشتی و چرخ نئون حباب ساز و چمن مصنوعی و … فضای داخلی آکواریوم را تزیین نمایید.

ویدیو را دنبال کنید و یاد بگیرید که چگونه یک گلخانه ترکیبی با آکواریوم را در خانه از صفر تا صد انجام دهید.

امتیاز کاربران: 4.4 ( 1 رای)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا